طراحی سایت

طراحی سایت

کاربران را از لحظه‌ی اول جذب سایت خود کنید

طبق آمار بدست آمده 95 درصد مردم به سايت های متوسط برای بار دوم مراجعه نمی کنند. پس نه تنها سايت های ضعيف بلکه سايت های متوسط نيز محکوم به نابودی هستند. با اين مقدمه برای ورود به دنيای تجارت الکترونيک (کسب و کار بدون مرز) دو راه پيش رو داريد: حرفه ای وارد شويد یا اصلا وارد نشويد!

طراحی سایت در ایویکو

طراحی سایتخدمات طراحی سایت به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات گروه ایویکو، با توجه به نيازهای مشتری، نوع فعاليت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده است. ایویکو با پشتوانه مهندسان و كارشناسان با تجربه، خلاق و متعهد و مشاوران با سابقه علمی و كاری طولانی طرح های نرم افزاری تكميل شده توسط واحد تحليل و طراحی سيستم را بر اساس نياز مشتری و راحتی كار با برنامه بر پايه وب (Web Based) اجرا می نمايد.


در راستای هدف افزایش بهره‌وری مشتریان به بالاترین حد ممکن از خدمات طراحی سایت، ایویکو با بررسی نياز مشتريان قبلی خود، اقدام به تهيه راهکارهايی مناسب برای انواع مجموعه های تجاری، فرهنگی و اجتماعی نموده است. شما می توانيد راهکار متناسب با مجموعه خود را انتخاب نموده و اطمينان حاصل نماييد که بهترين و کارا ترين وب سايت را در نتیجه تحويل خواهيد گرفت.


طراحی سایتطراحی سایت بنا بر خدمات و محصولاتی که شرکتها عرضه میکنند، از نظر بخش ها و محتویات با یکدیگر تفاوت دارند. در هر صورت اگر طراحی وب سایت و بهینه سازی آن به گونه ای باشد که بتواند بهتر و واضح تر آن شرکت را معرفی کند، آنگاه آن شرکت از شانس بیشتری برای جذب مخاطب برخوردار است و در موتورهای جستجو رتبه بالاتری نیز خواهد داشت.


به همین دلیل گروه ایویکو وظیفه خود می داند ضمن معرفی هر چه کامل تر ابعاد مختلف کسب و کار مشتریان خود، نام و آوازه برند آنها را در دنیای مجازی شهرت بیشتری ببخشد.


مراحل انجام یک پروژه طراحی سایت در گروه ایویکو با مشاوره رایگان آغاز و با جلسات اولیه در خصوص چگونگی طراحی سایت، امکانات و نکات مد نظر مشتری، طراحی گرافیک، تولید محتوا، بهینه سازی سایت و در آخر با بارگزاری و نمایش سایت به صورت عمومی به پایان میرسد، لازم به ذکر است که ایویکو پس از تحویل وب سایت همواره شما را در نگهداری و توسعه آن پشتیبانی و همراهی میکند.


برای مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید...

راهکارهای ویژه ایویکو جهت طراحی یک سایت کارآمد

طراحی سایت شرکتی

با گذشـت زمان و پیشرفت تکنولوژی به شدت نیاز داشتن وب سایتی که موجب رفع نیاز های تجاری شرکت ها شود قابل احساس است. در همین راستا داشتن وب سایتی کامل و سریع با ظاهری زیبا که کاربران را به سمت خود جذب کند یک نیاز ضروری به حساب می آید.


طراحی سایت سازمانی

یک سازمان برای راه اندازی سایت خود به چیزی بیش از یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS نیاز دارد. گروه ایویکو با آنالیز و اطلاع از نیازهای این گونه سایت‌ها اقدام به جمع آوری و ارائه راهکارهای جامعی جهت راه اندازی، توسعه و امن سازی این سایت‌ها می‌نماید. این راه حل‌ها مجموعه‌ای از خدمات تخصصی ایویکو از جمله معماری اطلاعات، طراحی گرافیکی، تولید محتوا، راهکارهای امنیتی و پیاده سازی فرآیندهای اداری می باشد.


طراحی فروشگاه اینترنتی

یکی از جدید‌ترین و کارآمد‌ترین تکنیک‌های فروش در دنیا طراحی فروشگاه اینترنتی است. یک فروشگاه اینترنتی با بازاریابی درست و افزایش بازدید در کوتاه ترین زمان تعداد بسیار بیشتری از فروشگاه حقیقی فروش میکند، فروش اینترنتی نیازمند بازاریابی اثربخش بسیار بالایی است که در هر دو بازوی بازاریابی اینترنتی و بازاریابی در محیط حقیقی استفاده می‌گردد.


طراحی سایت خبرگزاری

راه کارهای جامع طراحی سایت مجلات و نشریات (تحریریه الکترونیکی) بمنظور ایجاد سامانه‌ای جامع برای ساخت، طراحی و مدیریت خبری و خبرگزاری‌های اینترنتی می‌باشد که با انعطاف پذیری بسیار بالا و ساختار و پیکربندی چند لایه امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف را بصورتی پیشرفته فراهم می‌نماید.


طراحی سایت مراکز آموزشی

قرن ۲۱ به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارتهای رایانه‌اى نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی بخصوص آنچه هم اکنون در مراکز آموزشی ایران در جریان است همخوانی ندارد. ایویکو با بررسی نیازهای این مراکز از جمله طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه و برگزار کنندگان دوره‌های آمادگی کنکور ، راه کارهای جامعی از قبیل معرفی مرکز، معرفی مدیران و اساتید، دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های هر دوره، معرفی دانشجویان موفق، کارنامه آنلاین، اطلاعیه و اخبار، شهریه و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، سمینار و همایش، بانک مقالات، کتابخانه الکترونیک و ... را برای راه اندازی سایت این گونه مراکز ارائه می‌دهد.


طراحی سایت آژانس مسافرتی

با پیشرفت تکنولوژی گردشگران برای آگاهی از مقاصد گردشگری خود و وضعیت آن‌ها از تکنولوژی‌های اطلاعاتی و ارتباطی استفاده نموده و در چارچوب انگیزه‌های خود به انتخاب مقاصد اقدام می‌نمایند. در این میان آژانس‌های مسافرتی با استفاده از اینترنت در عرصه طرح‌های تخصصی گردشگری و در چارچوب شناخت زمان تعطیلات به همراه پاسخگویی به نیازهای گردشگران در مقاصد مختلف نقش اساسی دارند. اولین قدم برای ارائه این خدمات به صورت مفید طراحی سایت متناسب با خواسته‌های آژانس های مسافرتی می‌باشد که ایویکو با بررسی نیاز های مشتریان قبلی خود اقدام به تهیه بهترین راهکار طراحی سایت در این حوزه نموده است. راهکاری که پاسخگوی تمام نیاز های آنان می باشد.


طراحی سایت هتل و مراکز تفریحی

بر همگان آشکار است که هیچ صنعتی به اندازه صنعت گردشگری، در کشوری با اقلیم ایران، ارزنده و اثر بخش نیست. از این رو هتل‌ها و مراکز اقامتی نقش بسیار مهمی را در این صنعت به عهده دارند. در دنیای امروز که از آن به عصر ارتباطات و اطلاعات یاد می‌شود، هیچ صنفی بدون بهره‌برداری از فن‌آوریهای مدرن و همسو شدن با تحولات دیجیتال، نمی‌تواند راه پویایی و توسعه در اقتصاد پر رقابت محلی را بپیماید و هتل‌ها مراکز تفریحی و اقامتی نیز از این قاعده مستثنی نیست.


طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی از حساسیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد؛ چرا که کوتاهی در نوع طراحی سایت صنعتی می‌تواند بازاریابی اینترنتی یک کارخانه یا واحد تولیدی را به طور کامل مختل کند و در نقطه مقابل با یک طراحی سایت صنعتی حرفه‌ای می‌توان گام بسیار موثر در امر بازاریابی را برای یک سایت صنعتی به نتیجه رساند.


طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی

دنیای جدید متحول کننده مفاهیم گذشته و زاینده مفاهیم جدیدی می‌باشد. در عصر حاضر سیستم‌های اطلاعاتی و ارتباطی عرصه‌ای برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی فراهم آورده‌اند که دیگر ارائه این خدمات نیازمند محدود شدن در مکان‌های خاص و ثابت نیست. با داشتن یک سایت کارآمد انجام مراحل اداری سرعت بالایی پیدا می کند.


طراحی سایت شخصی

در دنیای مجازی تعداد سایت‌های شخصی بسیار زیاد است. این سایت‌ها می‌توانند به منظورهای مختلفی ساخته شوند. اینترنت فضای بسیار مناسبی را برای افراد و شخصیت‌ها فراهم آورده تا از طریق آن با مخاطبان و هواداران خود در ارتباط بوده و اطلاع رسانی مناسب را در سطح وسیعی از فضای مجازی دراختیار علاقمندان قرار دهند.


طراحی سایت ورزشی

امروزه یکی از پربازدید‌ترین گروه‌ها، وب سایت‌های ورزشی هستند که قالبا جهت نظرسنجی، شرکت در مسابقات پیش بینی و اطلاع رسانی پیرامون موضوع سایت طراحی می‌شود. داشتن یک سایت پرقدرت مهم‌ترین ابزار اطلاع رسانی در زمینه سایت‌های ورزشی به شمار می‌رود. در همین راستا بهره گیری از یک سایت جامع و مناسب در زمینه فعالیت‌های مرتبط با زمینه ورزشی می‌تواند سبب دستیابی به یک سایت پرقدرت گردد.


طراحی سایت دایرکتوری

به وب سایت تار نما نیز گفته می‌شود، علت این امر وجود لینک‌ها و پیوندهای متعدد بین صفحات می‌باشد و اصولا یک سایت بر اساس لینک‌های بین صفحات تشکیل شده است. کم کم اینقدر این لینک‌ها زیاد و بی‌شمار شد که یافتن وب سایت های مورد نظر بی‌‌نهایت سخت و دشوار شدند. برخی سایت‌ها با استفاده از این خصوصیت (وجود پیوندهای بیشمار بین صفحات وب) در سایت خود مشغول ارائه دسته بندی منطقی و موضوعی در بین وب سایت‌ها شدند تا بازدیدکنندگان از سایت بتوانند با کمک این دسته بندی سایت مورد نظرشان را بیابند. امروزه این سایت‌ها وب دایرکتوری نامیده می شوند؛ به عنوان مثال اگر کسی بخواهد سایت گروه ایویکو را پیدا کند، وارد دایرکتوری می‌شود و از دسته سایتهای کامپیوتر و نرم افزار، دسته طراحی سایت را انتخاب نموده و سپس از بین سایتها، بر روی لینک سایت گروه ایویکو کلیک می‌کند. لذا وی با سه بار کلیک (کامپیوتر و نرم افزار - طراحی سایت - گروه ایویکو) سایت مورد نظرش را یافته است.