اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل

یکی از کلیدی ترین ابزار مورد استفاده مردم

اپلیکیشن ها تغییرات انقلابی ای در دنیای موبایل ایجاد کرده اند، از این رو برای انواع کسب و کارها و کارآفرینان به مسئله بسیار مهمی تبدیل شدند. اگر شما به داشتن اپلیکیشنهای موبایل علاقه مند هستید، نیاز دارید در مورد برنامه ها و استراتژیهای اطراف آن به خوبی آگاه باشید.

طراحی اپلیکیشن موبایل در ایویکو

اپلیکیشن موبایلاین اپلیکیشن ها نه تنها به طور کامل برای تعامل هر چه بیشتر با مشتری به حساب می آیند بلکه برای ارائه خدمات و پشتیبانی از کاربران نیز میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. اپلیکیشن ها به شما اجازه ترویج کسب و کار را داده و همچنین نوعی خلاقیت در تبلیغ حرفه شما به حساب می آید.


این روزها، حتما متوجه شده اید که حتی بسیاری از کسب و کارهای کوچک مثل آرایشگاه ها و کافی شاپ ها دارای اپلیکیشن اختصاصی موبایل می باشند. در حقیقت این مجموعه ها حرکتی رو به جلو را جهت پیش برد کسب و کار خود به مرحله بالاتر در پیش گرفته اند.


یکی از بهترین مزیت های اپلیکیشن موبایل امکان ارتباط با کاربران از طریق ارسال پیام میباشد. این تسریع ارتباطی باعث سهولت اطلاع رسانی در مورد معاملات، تخفیف ها، پیشنهادات و غیره به کاربران در زمان کمتر و بدون هیچ گونه هزینه اضافی می گردد، همچنین به کمک این ایده می توانید در هزینه تبلیغات به روش های سنتی بازاریابی یا تبلیغات در مجلات و روزنامه ها صرفه جویی چشم گیری نمایید.


اپلیکیشن موبایلداشتن امکان پیام دهی در اپلیکیشن، باعث ایجاد تفاوتی چشمگیر در ارتباط با مشتری میگردد. برای مثال به جای تماس با رستوران جهت رزرو میز، میتوانید این کار را از طریق اپلیکیشن با کمتر از 5 کلیک انجام دهید. حال به این نکته توجه کنید که برای کاهش هزینه ارتباطات چه تعداد از مشتریان شما ترجیح به ارتباط از طریق پیام را خواهند داشت تا از طریق تلفن.


اپلیکیشن های موبایل مانند یک بیلبورد خالی است. میتوانید هر کاری که دوست دارید با آن انجام دهید. میتوانید آن را شیک، کاربردی، تکان دهنده و یا آموزنده بسازید. اما آنچه که شما واقعا میخواهید ایجاد یک برنامه با ویژگی هایی است که مشتریانتان آن را دوست بدارند و درعین حال طراحی زیبایی هم داشته باشد. هرچه بیشتر بتوانید مشتریان خود را با اپلیکیشنتان درگیر کنید بیشتر باعث ایجاد تمایل به خرید محصولات یا استفاده از خدمات شما میگردد.


یکی از مهمترین دلایلی که چرا باید به طراحی اپلیکیشن موبایل اهمیت داد، وفادار سازی مشتریان می باشد. با توجه به تبلیغات فراوانی که در زندگی روزمره مشتریان اعم از: بنر ها، بیلبوردها، روزنامه های تبلیغاتی، وبسایت ها، ایمیل، فیسبوک و … وجود دارد احتمال از دست دادن مشتری هایمان بالاتر می رود لذا زمان ایجاد یک ارتباط خوب با مشتریانمان می باشد و می توانیم آنها را به محصولات یا خدماتمان وفادار سازیم.


اپلیکیشن موبایلاپلیکیشن ها به بخش مهمی از دنیای کسب و کار تبدیل شده اند، هر چند که هنوز عده ای از مزایا و منافع این برنامه ها بی اطلاع هستند.


شما تنها نیاز به ایجاد راهکارهای خلاقانه برای جلب توجه، جذب افراد به خرید، آسانتر نمودن زندگی برای مشتریان را دارید و در نهایت شما به نتیجه دلخواهتان و سودآوری خواهید رسید.


اگر شما هم علاقمند به ساختن اپلیکیشن اختصاصی موبایل برای مجموعه خود هستید، ما در گروه ایویکو میتوانیم در سریع ترین زمان با توجه به تجربه های مختلفی که تا کنون داشته ایم اپلیکیشن مناسب، زیبا و کارآمدی را برای شما طراحی کنیم.


برای مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید...