درباره گروه ایویکو

درباره گروه ایویکو

گروهی جوان، نوآور، دانش‌محور،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

در سال‌های اخیر، ایویکو توجه خود را به سمت نوآوری، افزایش کیفیت و پشتیبانی کامل تر برده است. ما در تعیین مزیت رقابتی، مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت نزدیک‌تر می‌شویم.

آیدین خانکشی پور، رئیس هیئت مدیره

ایویکو در یک نگاه

سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای رسیدن به اهداف و چشم‌انداز خود فعالیت‌های مختلف و پیچیده‌ای را انجام می‌دهند. اما سازمان‌های برتر و پیشرو فعالیت‌ها و فرایندهای کسب وکاری خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه‌، باکیفیت و با صرف منابع و هزینه‌ی‌ موثر انجام می‌دهند. اجرای فعالیت‌ها به‌شیوه‌ای متفاوت، در‌واقع رمز برتری این شرکت‌ها یا سازمان‌ها در بازارهای به‌شدت رقابتی امروزی است.

گروه ایویکو با هدف ارائه خدمات بازاریابی و تبلیغات به شیوه ای امروزی فعالیت خود را آغاز نموده است، این مجموعه با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید علم بازاریابی و تبلیغات و با پشتوانه تیم فنی متشکل از متخصصین باتجربه نهایت تلاش خود را در جهت انجام هرچه بهتر خواسته های شما انجام میدهد.

دیدگاه برخی از مشتریان ایویکو

سید محمد موسوی

مجموعه خانه صنعتکاران ایران با شرکت های مختلفی در حوزه طراحی سایت همکاری داشته است اما هیچ یک از آنها به خوبی گروه ایویکو، نیاز اصلی ما را درک و اجرا نکرده است.

سید محمد موسوی
رئیس خانه صنعتکاران ایران

دکتر حمید ملکی

پاسخگویی مناسب و رفع سریع مشکلات ما از کلیدی ترین دلایل همکاری دانشگاه علمی کاربردی مرکز علوم و فنون علامه طبرسی با گروه ایویکو می باشد.

دکتر حمید ملکی
رئیس دانشگاه علامه طبرسی

مدیران ارشد گروه ایویکو

مریم کریمی

مریم کریمی

مدیر تکنولوژی
حمید ازوجی

حمید ازوجی

مدیر بازرگانی
عباس بهرامی

عباس بهرامی

مدیر عامل
آیدین خانکشی پور

آیدین خانکشی پور

رئیس هیئت مدیره